Wyroby z brązu Caggiati, Litery z brązu Caggiati, Krzyże z brązu Caggiati

Wzornictwo Caggiati

Akcesoria nagrobkowe

Akcesoria nagrobkowe na pomniki

Większość pomników cmentarnych oprócz płyty nagrobnej składa się również z dodatkowych elementów. Akcesoria nagrobkowe nierzadko decydują o eleganckim i stonowanym wyglądzie pomnika. Najczęściej spotykane ozdoby to lampiony, wazony, róże, postacie biblijne oraz krzyże. Różnić one mogą się wielkością, wykończeniem oraz materiałem z którego zostały wykonane.

Najbardziej godne polecenia akcesoria nagrobne to te wykonane ze stali nierdzewnej, brązu czy mosiądzu. Materiały te nie tylko wspaniale się prezentują, ale są również bardzo odporne na upływ czasu. Decydując się na zakup krzyża czy wazonu wykonanego np. z brązu, mamy pewność, że będzie on ozdobą pomnika przez wiele lat. Warto więc wybierać wyłącznie wysokiej jakości akcesoria na pomniki.

W ofercie naszej firmy znaleźć można szeroki wybór akcesoriów pomnikowych włoskiej marki Caggiati. Są to najwyższej jakości wyroby z brązu, takie jak krzyże, wazony, lampy czy figury postaci biblijnych. Dużą część asortymentu akcesoriów na nagrobki stanowią litery z brązu. Dostępne są one w kilku najpopularniejszych czcionkach. Litery są niezwykle starannie wykonane i dzięki temu z pewnością będą stanowić niezwykle elegancką ozdobę każdego pomnika.