Wyroby z brązu Caggiati, Litery z brązu Caggiati, Krzyże z brązu Caggiati

Wzornictwo Caggiati

Akcesoria nagrobkowe

Dodatki nagrobkowe na pomniki

Wygląd pomnika bliskiej osoby jest dla większości osób bardzo istotny, dlatego więc coraz częściej wykorzystywane są różnego rodzaju dodatki nagrobkowe. Mogą to być przykładowo ozdobne wazony, lampiony, krzyże, figury czy inne elementy. Odpowiednio dobrane dodatki na pomnik mogą nie tylko stanowić piękną ozdobę, ale również pełnić praktyczne funkcje.

Podczas wyboru dodatków na nagrobki kierować powinno się nie tylko wyglądem, jak również właściwościami materiału z którego zostały one wykonane. Najlepiej jeśli elementy galanterii nagrobnej wykonane są ze stali nierdzewnej, mosiądzu czy brązu. Wybór takich dodatków na pomnik gwarantuje, że zachowają one piękny wygląd przez wiele lat i będą stanowić wspaniałą ozdobę.

W naszej ofercie szczególnie polecamy dodatki nagrobne marki Caggiati. To znana na całym świecie włoska marka, która specjalizuje się w najwyższej jakości wyrobach z brązu. Na asortyment składają się chociażby gustowne krzyże czy wazony, a także lampy z wymiennymi, elektrycznymi wkładami. Oprócz tego ofertę stanowią figury postaci biblijnych, przepiękne róże czy rozety. Oprócz produktów wykonanych z brązu w ofercie znaleźć można również produkty z serii Inox we wspaniałym, stalowym kolorze.