Wyroby z brązu Caggiati, Litery z brązu Caggiati, Krzyże z brązu Caggiati

Wzornictwo Caggiati

Akcesoria nagrobkowe

Litery metalowe na pomniki

Nieodłącznym elementem każdego nagrobka są informacje o zmarłej osobie. Litery na pomnikach nie tylko pełnią funkcję informacyjną, ale stanowią również elegancką ozdobę płyty nagrobnej. Zwłaszcza gustownie prezentuje się wykonane z nich epitafium. O trwałości wykonanych z liter napisu w dużym stopniu decyduje jakość wykonania oraz użyty materiał.

Nasza firma w swojej ofercie oprócz szerokiego wyboru produktów marki Caggiati posiada również
litery ze stali nierdzewnej. Wytwarzane one są w naszym zakładzie produkcyjnym z najwyższej jakości materiałów. Litery z nierdzewki bardzo dobrze znoszą nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne i nie tracą nic ze swojego atrakcyjnego wyglądu. Nasza firma oprócz oferty katalogowej oferuje również wykonanie liter ze stali na indywidualne zamówienie.

Oprócz liter metalowych asortyment naszej firmy stanowią również litery z mosiądzu. To produkty niezwykle eleganckie, które wyróżniają się niezwykłą trwałością oraz wspaniałym kolorem. Wszystkie elementy galanterii nagrobkowej z naszej oferty powstają we współpracy ze specjalistami z poznańskich uczelni wyższych. Dzięki temu tworzymy produkty niezwykle trwałe i o niepowtarzalnym wyglądzie.