Wyroby z brązu Caggiati, Litery z brązu Caggiati, Krzyże z brązu Caggiati

Wzornictwo Caggiati

Akcesoria nagrobkowe

Napisy na nagrobki i pomniki

Napis na nagrobku stanowi integralną i niezwykle ważną część każdego pomnika. Zazwyczaj podaje one podstawowe informacje dotyczące zmarłej osoby, takie jak imię i nazwisko, datę narodzin i śmierci. Czasami napisy na nagrobku tworzą również wzruszające epitafium upamiętniające zmarłą osobę. By tworzył on spójna kompozycją z całością pomnika bardzo ważny jest wybór odpowiedniej wielkości liter oraz czcionki.

W ofercie naszej firmy znaleźć można szeroki wybór liter z których można wykonać dowolne napisy na nagrobki. Wytwarzane one są z różnego rodzaju materiałów, co daje możliwość stworzenia napisów na pomniku, które będą z jednej strony oryginalne, a z drugiej stanowić będą gustowną ozdobę pomnika. Szczególnie polecamy litery ze stali nierdzewnej z których wykonać można niezwykle trwałe i odporne na warunki atmosferyczne napisy nagrobne.

Klientom, którzy chcą ozdobić pomniki bliskich osób napisami nagrobkowymi najwyższej jakości polecamy litery z brązu marki Caggiati, których nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem. Wykonane z nich napisy na grobach z pewnością będą wspaniałą i gustowną ozdobą. W naszym asortymencie znaleźć można również litery do ułożenia napisów na pomnikach wykonane z najwyższej jakości mosiądzu.