Wyroby z brązu Caggiati, Litery z brązu Caggiati, Krzyże z brązu Caggiati

Wzornictwo Caggiati

Akcesoria nagrobkowe

Ozdoby nagrobkowe na pomniki

Większość pomników zmarłych składa się nie tylko ze standardowych elementów, ale zawiera również ozdoby nagrobkowe. W dużym stopniu to właśnie one nadają nagrobkowi elegancki oraz stonowany wygląd. Elementy takie jak wazony, krzyże, lampiony, róże czy figury postaci biblijnych to najczęściej spotykane ozdoby na pomnikach. Różnić mogą one się nie tylko wielkością czy kształtem, ale również materiałem z którego zostały wykonane.

Najbardziej trwałe oraz najlepiej prezentujące się ozdoby na nagrobki to te wykonane z metali szlachetnych. Do najczęściej wykorzystywanych zaliczyć należy stal nierdzewną, mosiądz oraz brąz. Zwłaszcza ten ostatni metal ma wyjątkowo piękną barwę oraz wykazuje dużą odporność nawet na najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Elementy galanterii nagrobnej wykonane z brązu są bardzo często wybierane przez klientów firm kamieniarskich.

Nasza firma jest wieloletnim dystrybutorem najwyższej jakości ozdób nagrobnych. W naszym asortymencie znaleźć można nie tylko litery na pomniki, których jesteśmy producentem, ale również inne elementy ozdobne. Są to przede wszystkim najwyższej jakości wyroby z brązu włoskiej marki Caggiati. W ofercie znaleźć można wazony, lampy, krzyże, róże czy ramki.