Oferta

W naszej firmie zakupią Państwo litery z brązu i mosiądzu, lampy, wazony, urny, krzyże wiszące i krzyże stojące, figury, wizerunki, róże, ramki, antaby, rozety, pergaminy i książki oraz inne dodatki nagrobkowe, które mogą stanowić integralną część pomnika. Włoska firma Cagiatti zrewolucjonizowała rynek cmentarny, wprowadzając elektryczne, wymienne wkłady do lamp palące się nawet kilkadziesiąt godzin. W ofercie akcesoriów na nagrobki firmy Caggiati znalazło się wiele modeli wazonów, z których każdy posiada unikatowy kształt co pozwala na stworzenie indywidualnej kompozycji. Szeroka oferta krzyży wiszących oraz stojących z brązu i mosiądzu. Wizerunki postaci wykonanych przez włoskich mistrzów odwzorowujące Matkę Boską, Chrystusa, anioły lub scenę wniebowstąpienia Jezusa Chrystusa. W ofercie z brązu i mosiądzu znajduje się wiele ozdób nagrobnych w motywach florystycznych w tym wiele róż dzięki czemu pozwoli to na znalezienie idealnej galanterii nagrobnej dla naszego pomnika. Ramki do zdjęć w różnych formatach aby uwiecznić portret zmarłego na nagrobku lub płycie cmentarnej. Ozdoby do kolumbariów w postaci rozet, antab lub urn do umieszczenia prochów zamarłego.

Litery

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości litery z brązu i mosiądzu na nagrobki firmy Caggiati. Cieszą się one dużą popularnością, napisy z wykorzystaniem liter Caggiati zaobserwować można na pomnikach w całej Europie (…)

Lampy

Lampy nagrobne z brązu to obowiązkowy element każdego nagrobka. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju lampy nagrobne z brązu dzięki czemu umożliwiamy stworzenie dowolnej kompozycji nagrobnej (…)

Wazony

Oferta firmy Caggiati, którą prezentujemy to również wykonane z niezwykłą starannością wazony z brązu. Ozdoba nagrobkowa, która nie jest jedynie wykorzystywana do kwiatów ale również do udekorowania płyty nagrobnej (…)

Urny

W ofercie firmy Caggiati znaleźć można urny wykorzystywane po kremacji. Wykonane z największą starannością pozwalają w odpowiedni sposób uczcić zmarłego umieszczane w grobowcach zwanych kolumbariami (…)

Krzyże

Krzyż nagrobny z brązu to obowiązkowy element każdego nagrobka. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju krzyże nagrobne z brązu i mosiądzu zarówno w nowoczesnej formie jak i klasycznej z wizerunkiem Jezusa Chrystusa (…)

Krzyże stojące

Krzyż stojący z brązu to obowiązkowy element każdego nagrobka. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju krzyże nagrobne z brązu i mosiądzu zarówno w nowoczesnej formie jak i klasycznej z wizerunkiem Jezusa Chrystusa (…)

Figury

Figury z brązu w naszej ofercie są dziełem włoskiej firmy Caggiati. Wsród nich znajdują się podobizny Jezusa Chrystusa, Matki Boskiej, aniołów oraz osób świętych. Można również znaleźć motywy nagrobne poruszające  wydarzenia biblijne (…)

Wizerunki

Swoim klientom oferujemy wspaniale wykonane wizerunki z brązu oraz mosiądzu prosto od włoskich mistrzów rzeźbiarstwa z firmy Caggiati. Jest to najwyższej klasy dekoracja nagrobna, która została dopracowana w jej każdym detalu (…)

Róże

Posiadamy szeroki wybór motywów florystycznych, które posłużą jako idealna dekoracja płyty nagrobnej. Akcesoria tego typu w idealny sposób mogą posłużyć jako dopełnienie kompozycji zastosowanej na grobie zmarłego (…)

Ramki

Ramki firmy Caggiati są niezwykle piękne i eleganckie. Wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości brązu i mosiądzu. Szeroki wybór formatów jaki posiadamy daje możliwość dobrania ramki pod większość zdjęć portretowych (…)

Antaby

W naszej szerokiej ofercie produktów firmy Caggiati posiadamy również antaby z brązu i mosiądzu. Przeznaczone są one do dekorowania grobowców oraz płyt nagrobnych. Wykonane są z niezwykłą starannością i precyzją dla najlepszego efektu. (…)

 

Rozety

W naszej szerokiej ofercie produktów firmy Caggiati posiadamy również antaby z brązu i mosiądzu. Przeznaczone są one do dekorowania grobowców oraz płyt nagrobnych. Wykonane są jedynie z najwyższej jakości brązu i mosiądzu (…)

 

Pergaminy i książki

Pergaminy i książki firmy Caggiati są niezwykle piękne i eleganckie. Wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości brązu i mosiądzu. Mogą zostać przytwierdzone w sposób wiszący lub stojąc na do plyty nagrobnej pomnika (…)